W dniach 5-10 listopada odbył się w Kalsku VI Integracyjny Trójbój Szachowy. W ramach zawodów rozegrane zostały 3 turnieje: P-60', P-30' oraz P-5', wszystkie grane na dystansie 11 rund. W końcowej klasyfikacji tego turnieju najlepszy okazał się masz zawodnik Dariusz Bieliński, który w końcowej klasyfikacji wyprzedził mistrza międzynarodowego Jana Kiedrowicza.

W turnieju szachów klasycznych (P-60') Darek wygrał 6 partii, pozostałe 5 remisując, taki sam wynik osiągnął IM Kiedrowicz, jednak w tym przypadku lepszą wartościowość miał zawodnik z Chojnic.  Kolejny turniej to już popis naszego zawodnika. W szachach szybkich (P-30') uzyskał 8 punktów zdecydowanie wyprzedzając swoich rywali.  W turnieju błyskawicznym (P-5') Darek ponownie zdobył 8 pkt. zajmując jednak 2-gie miejsce za Manfredem Mannke, ale przed Janem Kiedrowiczem. W ciągu całego turnieju Bieliński przegrał tylko 1 partię (na 33 rozegrane!) - nasz lider zasłużenie zajął więc pierwsze miejsce w tych zawodach. Gratulacje!