Szkoły podstawowe zwycięzcy

 

Kategoria dziewczęta

1. Julia Gruszecka - 5 pkt

2. Olga Buhaienko - 4,5 pkt

3. Nikola Majkut - 4,5 pkt

 

Kategoria chłopców

1. Eryk Ostojicz - 7 pkt

2. Wiktor Milczanowski - 6 pkt

3. Aleskander Kiełek - 6 pkt

 

Szkoły gimnazjalne i średnie zwycięzcy

 

Kategoria dziewczęta

1. Adrianna Urbaniak - 6 pkt

 

Kategoria chłopców

1. Tomasz Lambrecht - 7 pkt

2. Bartłomiej Grabowiecki - 5 pkt

3. Tomasz Laskowski - 4 pkt

 

wyniki - szkoły podstawowe 

wyniki - gimanzjum i szkoły średnie

 

 

Szkoły podstawowe zwycięzcy

 

Kategoria dziewczęta

1. Julia Gruszecka - 6 pkt

2. Nikola Majkut - 4 pkt

3. Olga Buhaienko - 4 pkt

 

Kategoria chłopców

1. Szymon Gajda - 6 pkt

2. Cyprian Skibicki - 5,5 pkt

3. Aleksander Kiełek - 5 pkt

 

Szkoły gimnazjalne i średnie zwycięzcy

 

Kategoria dziewczęta

1. Adrianna Urbaniak - 4,5 pkt

 

Kategoria chłopców

1. Tomasz Lambrecht - 7 pkt

2. Mirosław Moc - 5,5 pkt

3. Bartłomiej Grabowiecki - 5 pkt

 

wyniki - szkoły podstawowe 

wyniki - szkoły gimnazjalne i średnie

 

 

Szkoły podstawowe zwycięzcy

 

Kategoria dziewczęta

1. Julia Gruszecka - 5,5 pkt

2. Nikola Majkut - 5 pkt

3. Karolina Machnicka - 4 pkt

 

Kategoria chłopców

1. Eryk Ostojicz - 6 pkt

2. Wiktor Milczanowski - 6 pkt

3. Wiktor Fila - 5,5 pkt

 

Szkoły gimnazjalne i średnie zwycięzcy

 

Kategoria dziewczęta

1. Adrianna Urbaniak - 4 pkt

 

Kategoria chłopców

1. Tomasz Lambrecht - 7 pkt

2. Jakub Kołodziejski - 5 pkt

3. Jakub Sowiński - 5 pkt

 

 wyniki - Szkoły Podstawowe

wyniki - Gimnazjum i Szokły Średnie

 

 

Szkoły podstawowe zwycięzcy

 

Kategoria dziewczęta

1. Karolina Machnicka - 4,5 pkt

2. Nikola Majkut - 4 pkt

3. Olga Buhaienko - 4 pkt

 

Kategoria chłopców

1. Eryk Ostojicz - 7 pkt

2. Szymon Gajda - 5,5 pkt

3. Aleksander Kiełek - 5 pkt

 

Szkoły gimnazjalne i średnie zwycięzcy

 

Kategoria dziewczęta

1. Adrianna Urbaniak - 5 pkt

2. Dominika Dziedzińska - 3,5 pkt

3. Kornelia Sówka - 3 pkt

 

Kategoria chłopców

1. Tomasz Lambrecht - 7 pkt

2. Tomasz Dynowski - 5,5 pkt

3. Marcin Ksiuk - 5 pkt

 

wyniki - szkoły podstawowe

wyniki - gimnazjum i szkoły średnie