2015

Turniej I - Lubsko (31.05) / zwycięzca: Marcin Kolago (PSz Gminy Pawłowice)

Turniej II - Sulechów (21.06) / zwycięzca: Piotr Jagodziński (Wieża Pęgów)

Turniej III - Krosno Odrzańskie (27.09) / zwycięzca: Dariusz Bieliński (LKSz Caissa Lubsko)

Turniej IV - Zbąszyń (18.10) / zwycięzca: Karol Kucza (ŻKSz Żary)

wyniki cyklu / zwycięzca: Waldemar Szylko (LKSz Caissa Lubsko)

 

2016

SULECHÓW (18.06.2016) - wyniki / zwycięzca: Marek Oliwa (Odrodzenie Kożuchów)

KROSNO ODRZAŃSKIE (25.09.2016) - wyniki / zwycięzca: Piotr Jagodziński (Wieża Pęgów)

ZBĄSZYŃ (23.10.2016) - wyniki / zwycięzca: Dariusz Bieliński (LKSz Caissa Lubsko)

LUBSKO (27.11.2016) - wyniki / zwycięzca: Piotr Jagodziński (Wieża Pęgów)

zwycięzca cyklu:  Dariusz Bieliński (LKSz Caissa Lubsko)

 

2017

Sulechów (25.03) - wyniki / zwycięzcy: A - Daniel Michalski (KSz Sulechów), B - Olaf Lewandowski (KS 64 Zielona Góra)

Zbąszyń (14.05) - wyniki grupy A / zwycięzca: Marek Oliwa (Odrodznie Kożuchów)

Zbąszyń (14.05) - wyniki grupy B / zwycięzca: Marcel Dechnik (KSGU Tęcza Krosno Odrzańskie)

Lubsko (15.10) - wyniki grupy A / zwycięzca: Dariusz Bieliński (LKSz Caissa Lubsko)

Lubsko (15.10) - wyniki grupy B / zwycięzca: Stanisław Kudlak (KSGU Tęcza Krosno Odrzańskie)

Krosno Odrzańskie (19.11) - wyniki grupy A / zwycięzca: Dariusz Bieliński (LKSz Caissa Lubsko)

Krosno Odrzańskie (19.11) - wyniki grupy B / zwycięzca: Agata Wojciechowska (LKSz Caissa Lubsko)

WYNIKI CYKLU - GRUPA A / zwycięzca: Tomasz Koleda (Gambit Świebodzin)

WYNIKI CYKLU - GRUPA B / zwycięzca: Agata Wojciechowska (LKSz Caissa Lubsko)

 

2018

Nowogród Bobrzański (15.04) - wyniki grupy A / zwycięzca: Karol Kucza (ŻKSz Żary)

Nowogród Bobrzański (15.04) - wyniki grupy B / zwycięzca: Wojciech Ziobrowski (KSz Sulechów)

Lubsko (22.07) - wyniki grupy A / zwycięzca: Nikolai Aliavdin (KSz Hetman Płock)

Lubsko (22.07) - wyniki grupy B / zwycięzca: Dominik Więcek (KSGU Tęcza Krosno Odrzańskie)

Krosno Odrzańskie (28.10) - wyniki grupy A / zwycięzca: Krzysztof Mądrawski (ŻKSz Żary)

Krosno Odrzańskie (28.10) - wyniki grupy B / zwycięzca: Sebastian Jakubowski (Niwiska)

Sulechów (18.11) - wyniki grupy A / zwycięzca: Nikolai Aliavdin (KSz Hetman Płock)

Sulechów (18.11) - wyniki grupy B / zwycięzca: Dominik Więcek (KSGU Tęcza Krosno Odrzańskie)

zwycięzca cyklu (grupa A): Grzegorz Dąbrowski (LKSz Caissa Lubsko)

zwycięzca cyklu (grupa B): Dominik Więcek (KSGU Tęcza Krosno Odrzańskie)

2018 Andrzej Gruszecki wyniki
2017 Andrzej Jabłoński wyniki
2016 Cyprian Skibicki wyniki
2015 Marcin Hermansdorfer wyniki
2009 Waldemar Szylko wyniki
2019 Julia Gruszecka wyniki
2018 Tomasz Lambrecht wyniki
2017 Zenon Jachimek wyniki
2016 Tomasz Lambrecht wyniki
2015 Jakub Weran wyniki
2011 Jakub Maciejewski wyniki
2010 Jacek Raszkiewicz  
2007 Waldemar Szylko wyniki
2006 Remigiusz Szylko wyniki
2005 Remigiusz Szylko wyniki