W dniu 19 grudnia w Sulechowie w ramach "Lubuska Olimpiada Młodzieży" organizowanej przez "Szkolny Związek Sportowy", rozegrane zostały drużynowe mistrzostwa woj. Lubuskiego dla młodzieży szkolnej tj. uczniów gimnazjów i najstarszych klas szkół podstawowych. Na start mistrzostw stawiło się 16 drużyn, z naszego województwa, które rywalizowały ze sobą na dystansie 7 rund, tempem P10'+5". Z Lubska do finałów mistrzostw, zakwalifikowały się w eliminacjach powiatowych, dwie drużyny tj. drużyn z NGdM i z SP2. W końcowej klasyfikacji najwyższą lokatę uzyskała drużyna z NGdM, która zajęła 6 miejsce. W jej składzie grali Tomasz Lambrecht, Bartłomiej Grabowiecki, Mirosław Moc, Adrianna Urbaniak i Mateusz Leńczuk. Tuż za nimi uplasowała się drużyna z SP2, grająca w składzie Jakub Sowiński, Jakub Kołodziejski, Mariusz Szczepaniak, Agata Wojciechowska i Robert Kowalczyk. Obydwie drużyny zagrały, na dobrym poziomie i swoją grą pokazały, że zawsze trzeba liczyć się z zawodnikami z Lubska.  Dla wszystkich zawodników należą się gratulacje za ich waleczną postawę i godne reprezentowanie szkół i miasta. Natomiast ich opiekunów oraz osobom, które pomogły zorganizować wyjazd na mistrzostwa należą się ogromne podziękowania.