W dniach 16-20 stycznia odbył się w Obrze IV memoriał Ziemowita Zgierskiego. W trzech grupach turniejowych wzięło udział 90 szachistów z całej Polski. W grupie A zwyciężył, po raz drugi, zawodnik LKSz Caissy Dariusz Bieliński który uzyskał 7.5 punktu. Wielkie brawa dla naszego lidera! 2-gie miejsce wywalczył piętnastoletni Karol Kucza, a 3-ci był Piotr Jagodziński. Obaj zawodnicy Żarskiego ŻKSz-u uzyskali po 7 pkt. Drugi z naszych zawodników w tej grupie, Grzegorz Kołodziejski, uzyskał 2.5 pkt. zajmując odległe miejsce. Jednakże Grzegorz większość czasu poświęcił na przygotowanie do parti naszych młodszych zawodników i nie miał czasu na własne przygotowanie. W grupie C startowało 5 naszych zawodników: Damian Zienkiewicz zdobył 5.5 pkt. zajmując wysokie 9-te m-ce. Kuba Weran z 5 pkt. zajął 11-te m-ce. Gabriel Kołtun i Emil Rapacz uzyskali po 4.5 pkt. zajmując dzielone 12-18 miejsce. Tomek Dynowski wywalczył 3.5 pkt. zajmując 24 m-ce (takie same jak numer startowy). Wielkie brawa dla naszych młodych zawodników, szczególnie dla Kuby, Emila i Tomka którzy wywalczyli V kategorię, w swoim pierwszym klasycznym turnieju! Wyniki grupy A Wyniki grupy C