W dniu 3 marca odbył się w Zielonej Górze turniej szachów błyskawicznych, pierwszy w województwie lubuskim zgłoszony do rankingu FIDE. W zawodach wzięło udział 60 zawodników. Zwycięzcą turnieju został mistrz międzynarodowy Marek Matlak "KS 64 Zielona Góra" który uzyskał 10 punktów z 11 partii. Za to już drugie miejsce wywalczył reprezentant "LKSz Caissy Lubsko" - Dariusz Bieliński, nasz lider zdobył 9.5 pkt. Trzeci był junior Karol "Kucza z ŻKSz Żary" (9 punktów). Rewelacyjnie spisali się także pozostali zawodnicy naszego klubu: Waldemar Szylko zajął 5-te miejsce, uzyskując 8 pkt. Tuż za nim uplasował się Grzegorz Dąbrowski (7.5 pkt.), Na 13-tym miejscu znalazł się Grzegorz Kołodziejski (7 pkt.); natomiast 14-ty był Przemysław Stępniak (6.5 pkt.). Były to kolejne udane zawody dla reprezentantów LKSz Caissy Lubsko, którzy potwierdzili że ostatnie sukcesy nie były przypadkowe. Wyniki turnieju