W dniu 2 marca zostały rozegrane rundy IV i V Drużynowych Mistrzostw województwa juniorów. Z uwagi na fakt, że w rundzie V nasz klub pauzował to do Sulechowa przyjechaliśmy tylko na jedno spotkanie, z drużyną GKSz Gubin.

 Mecz rozpoczął się dla nas bardzo dobrze. Adrianna Urbaniak zdobyła figura w debiucie i pewnie zrealizowała przewagę. Jeszcze szybciej swój pojedynek zakończył Wiktor Milczanowski, który również wziął figurę (za 3 piony). Jednak otwarta pozycja przy parze gońców pozwoliła Wiktorowi zakończyć partię matowym atakiem.

Kuba Mierzwiak nie rozegrał najlepszej partii i musiał uznać się za pokonanego. Julia Gruszecka wykazała lepsze zrozumienie pozycji od swojej rywalki i doprowadziła swojego wolnego piona do promocji, co zakończyło partię.

 Olek Kiełek rozegrał partię, w której taktyczne możliwości obu zawodników powodowały że ocena pozycji zmieniała się z posunięcia na posunięcie. Na szczęście to rywal naszego zawodnika pomylił się jako ostatni i Olek także zakończył swoją partię zwycięstwem.

 Najdłużej grał Eryk Ostojicz, który wział jakość jednak nie docenił ataku rywala i po rozbiciu króla nie zdołał się obronić.

Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny w stosunku 4-2. Zwycięstwo to spowodowało, że po 4-ech rundach jesteśmy na III miejscu, jednak do końca pozostały jeszcze dwie bardzo ważne rundy które zdecydują o klasyfikacji medalowej. wyniki