Aż 65 zawoodników wzieło udział w turnieju z cyklu Cztery Pory Roku, który został rozegrany 22 października w Sulechowie. Nasz klub w tych zawodach reprezentowali: Grzegorz Kołodziejski, Wiktor Fila, Artur Urbaniak i Paweł Urbaniak.

 Bez tragedii, ale i bez szału zagrał Grzegorz. Fakt, że przegrał on tylko ze zdobywcami dwóch pierwszych miejsc, a w pozostałych partiach nie miał żadnych problemów pokazuje, że cały czas jest on liczącym się zawodnikiem w turniejach.

 Dobrze zagrał Wiktor, który bezproblemowo uporał się ze wszystkimi niżej notowanymi rywalami z którymi przyszło mu się mierzyć. A i w partiach z tymi wyżej notowanymi pokazał się z dobrej strony. Ostatecznie z wynikiem 4,5 punktu zajął V miejsce wśród zawodników do lat 14 (tracąc zaledwie 1/2 punktu do zwycięzcy).

 Z wynikiem 50% skończył Artur. Nasz zawodnik naprzemiennie wygrywał i przegrywał swoje partie, utrzymując się w środkowej części stawki.

 Paweł zakończył zmagania z wynikiem 3 punktów. Pozwoliło to na zajęcie 13 miejsca w grupie do lat 14. Co ważne, Pawła wyprzedzili tylko starsi od niego zawodnicy, co pokazuje, że z każdym turniejem czyni on zauważalne postępy.

 Dziękujemy organizatorom za kolejny sprawnie przeprowadzony turniej, a naszym zawodnikom życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach. Wyniki znajdują się pod tym linkiem.