Mimo iż żadna szkoła z Lubska nie zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Drużynowych Mistrzostw Szkół w kategorii szkół średnich, to nasz klub i tak miał na tych zawodach swoich reprezentantów. Wiktor Fila, Szymon Gajda i Wiktor Milczanowski dzielnie walczyli w barwach swoich szkół, aby pomóc im osiągnąć jak najlepszy rezultat.

 W najlepszym humorze po zawodach z pewnością był Wiktor Milczanowski. Mimo iż wystąpił on tylko w 4 meczach w barwach I LO w Zielonej Górze, to wraz ze swoją drużyną sięgnął po złoto w zawodach. Gratulujemy Wiktorowi i całej jego drużynie.

 Również Szymon ma powody do zadowolenia. Zdobyte przez niego 4,5 pkt na I szachownicy walnie przyczyniło się do tego, że Społeczne LO w Żarach znalazło się na drugim miejscu. Tym samym mamy dwóch medalistów wojewódzkiej licealiady. Gratulujemy!

 Wiktor Fila zagrał poniżej swoich możliwości, zdobywając 3 pkt (na I szachownicy). Jego Zespół Szkół Ekonomicznych w Żarach został sklasyfikowany na 6 miejscu.

Gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach. Wyniki licealiady.