W dniu 7 czerwca zakończyły się Mistrzostwa Lubska Juniorów w szachach klasycznych P'60 na rok 2013. Zawody wygrał Dominik Skórzewski, który w pięknym stylu wygrał 6 partii i 1 zremisował, nie dając większych szans swoim przeciwnikom. Drugie miejsce zajął Damian Zienkiewicz, który prowadził przez pierwszą połowę turnieju. Obaj zawodnicy zdobyli IV kategorie. Trzecie miejsce zajęła Adriana Urbaniak, która zdobyła 5 pkt.. Tuż za nią uplasował się Michał Rajman, który jako jedyny zremisował z Dominikiem. Uzyskane 4.5 punktu pozwoliły Michałowi zdobyć V kategorie. Również V kategorie zdobył najmłodszy uczestnik turnieju - 8-letni Eryk Ostojicz, który wraz ze swoim rówieśnikiem, Aleksandrem Kiełkiem, rozegrali najdłuższą partię w turnieju. Wielkie brawa należą się jednak wszystkim uczestnikom turnieju, którzy przez ostatnie 2 miesiące rywalizowali o tytuł Mistrza Lubska.